SALT

Konsthantverk från Åland

Kontakt

Välkommen att kontakta oss på SALT, om du vill veta något om butiken eller har önskemål till oss som sköter SALT. Vi fem som driver Andelslaget SALT har alla olika ansvarssområden inom företaget och du kan kontakta oss direkt eller till SALT. 

Andelslaget Salt
Sjökvarteret
AX- 22100 Mariehamn

Tel 018- 21505
e-post:  salt@salt.ax
facebook >>
 
 

Ann Granlund

Marknadsföring
040-7082132
e-post:  ann.g@aland.net
 

 

 

Gunilla von Nandelstadh

Ekonomi
Tel: 040- 5340555,
e-post: gunillan@aland.net
 

Ilse Berg

Ekonomi 
0457-5301040
e-post: ilse.berg@aland.net

 

Siv Linney

Tel:0457- 3749902
e-post: siv@lugnet.ax
 
 

Titti Sundblom

Tel: 040-5841758
e-post: tittis@aland.net









(Lämna tom)